Philips Avent Ultra Air Girl Deko Mráček/strom

Nová šidítka ultra air nabízí miminkům ještě větší komfort. Byla navržena pro maximální pohodlí dítěte. • 0 - 6 měsíců • silikonové • bez BPA • Kotouč má extra velké otvory,...
Doprava 59 Kč,Do 3 dnů

Ortodontické

• 0 - 6 měsíců
    • silikonové
    • bez BPA
    • Kotouč má extra velké otvory, přes které může pokožka miminka lépe dýchat.
    • Sterilizační/transportní krabička umožňuje sterilizovat šidítko v mikrovlnné troubě a nosit s sebou.
    • Vyvinuto ve spolupráci se zdravotnickými odborníky a maminkami.

Ortodontický, stlačitelný a symetrický sosák AVENT podporuje správný vývoj zubů a ústní dutiny.

Sání miminka uklidňuje. Stejně jako mnoho ostatních rodičů před vámi zjistíte, že používání šidítka v okamžicích, kdy všechny metody vedoucí k utišení dítěte selžou, je jediný způsob, aby se vaše miminko utišilo a v klidu odpočívalo. Platí to před spaním i kdykoliv jindy.

Miminka se šidítkem klidněji spí, méně se ve spánku pohybují a především zůstávají ležet na zádech, což je doporučováno pediatry. Používání šidítka zmenšuje závislost miminka na láhvi, snižuje možnost poškození zubů a může snížit riziko dentálních problémů v pozdějším věku ve srovnání s dlouhodobým cucáním palců, které vytváří nevhodný tlak na patro a přední zuby.

Všechna šidítka AVENT jsou silikonová. Silikon je bez chuti a zápachu, šidítka mají delší životnost a lépe se čistí než šidítka kaučuková.

Vždy používejte šidítko, které svou velikostí odpovídá věku dítěte.

Podívejte se na video:

• tvar
      • ventilační otvory
      • lehkost
      • sterilizační pouzdro
      • chybí krytka
      • reflexní prvek

Dudlíky jsou krásného designu růžové a modré barvy, jsou velmi lehké a mají mimořádně velké ventilační otvory, které umožňují pokožce dýchat a je tak vhodný i pro velmi citlivou pokožku, jejich zaoblený tvar je velmi příjemný i na dotek. Dceři začínají růst dásně i zoubky a sosák asymetrického tvaru ji krásně uklidnil, i když ji chvilku trvalo si na dudlík zvyknout, jelikož sosák je menšího tvaru než předtím používané dudlíky. Další pozitivní věcí je sterilizační pouzdro na dudlíky, které je vhodné i do mikrovlnky a skvělé na cesty. Tyto dudlíky přibyly do řady produktů od Philips Avent, které doma používáme, a ulehčují nám starost o prvorozené miminko

• hezké motivy na těle šidítka
      • ideální pro citlivou pokožku
      • příjemný zvolený materiál
      • pouzdro na přenos a sterilizaci
      • nutnost mikrovlnné trouby pro sterilizaci v pouzdře

po vyzkoušení šidítek od Phillips (ultra air) mohu jen vřele doporučit. Nejen že šidítko má moc pěkné motivy, ale je to první dudlík který naší dceři vyhovuje i přestože má velmi citlivou pokožku a skoro z každého dudlíku měla otlaky. Savička je z velmi příjemného materiálu a pouzdro na přenos a sterilizaci je skvělý bonus navíc pro ty co mají mikrovlnnou troubu :-)

• Krásný jednoduchý design, super tvar a měkký materiál savičky
      • Chybí kryt

Dudlik má krásný design, savička má skvělý tvar a je vyrobena z měkkého materiálu, který dceři velmi vyhovuje

• příjemný materiál
      • hezké barevné provedení
      • velké otvory pro dýchání pokožky
      • chybějící krytka na dudlík

Dostali jsme možnost vyzkoušet tyto velice pěkně vypadající dudlíky značky Avent, jelikož od této značky máme také savičky na lahvičky a další věci, věřili jsme, že i dudlík udělá doma velkou parádu. A taky že ano! Nejenže dudlíky vypadají moc hezky na pohled, mají příjemný materiál, ale také jsou ortodontické, dva v balení (součástí je praktická krabička na sterilizaci dudlíků) a dudací část je tak akorát, ani příliš měkka ani příliš tvrdá, jako můžeme nalézt u jiných dudlíků. Tento typ dudlíků je třetí který zkoušíme a musím říct, že dcerka ho ihned přijala, bez toho aniž by ho vyplivovala ven. Další pozitivum vidím ve velkých otvorech, díky kterým může dětská pokožka dýchat a netvoří se otlačeniny kolem úst. Jediná věc, kterou u dudlíku postrádáme jsou kryty přímo na dudlík, bohužel musíme stále nosit nějakou krabičku do které dudlík vložíme a to není příliš praktické. S krytkou to jednoduše hodíte do kapsy a máte vystaráno.

• Perfektní tvar savičky
      • Sterilizátor
      • Příjemné pastelové barvy

Dudlíček určitě doporučuji, naše dcera si ho ihned zamilovala. Má užší tvar savičky než ostatní dudlíky, proto lépe zapadne miminkům do pusy. Krabičky ve které je prodáván, slouží jako boxík na nošení a zároveň i jako sterilizátor, což se velmi hodí na náštěvách a při cestování.

• Nezapáchá, měkký, hezký design, ortodontický, vlastní sterilizační krabička
      • Nenašla jsem

Jsem ráda, že se konečně našlo šidítko, které předčilo to, které jsme dostali z porodnice (kytička) a moje dítě všechny ostatní odmítalo a plivalo. Protože miminku vyhovuje lahvička na mléko Avent, rozhodla jsem se tedy vyzkoušet i šidítko této značky. První den miminku chvíli trvalo, než si na něj zvyklo, ale poté už používáme bez problému. Dokonce mu vydrží v pusince i při spánku. Šidítko je hezké vzhledově a na první pohled kvalitní. Oceňuji vlastní krabičku na sterilizaci dudlíků, kde je lze čisté i uchovávat. Šidítka nijak nezapáchají, a to ani hned po sterilizaci, což mi u předchozího šidítka vadilo. Šidítka jsou hodně měkká, což je super. Celkově hodnotím velmi kladně a doporučila bych všem maminkám. Cena určitě odpovídá kvalitě.

• Kvalitně zoracovaný dudlík, pro lepší dýchání. Malému vyhovuje

Velmi kvalitní dudlík s kvylitním zpracováním. Součástí praktická krabička na přenos a sterilizaci dudlíku v mikrovlnné troubě. Malímu se s dudlíkem od Aventu dobře usíná. Plánujeme u dudlíků philips zůstat

• Sterilizátor
      • Vhodný pro nejmenší
      • Chybí krytka na šidítko

Šidítko je super, jednoduchý vzhled a tvar je super zejména pro úplně nejmenší. Dále oceňuji sterilizator, ve kterém šidítka zakoupíte. Jediné co mi tak trochu chybí je krytka, kterou mají ostatní šidítka značky Avent, ale dá se nosit v tašce ve sterilizatoru. Krytka je ale praktičtější.

• Philips ultra air je skvělý produkt, nezpůsobuje otlaky a virážky pod kotoučem jako jiné kotouče. Nedráždí pokožku což jsme uvítali ve vedrech. Silikonový dudlík krásně sedne do pusinky, má symetrický tvar.

Nedráždí pokožku díky ventilačním otvorům, nevznikají virážky ani otlaky. Skvělé sedne do pusinky díky symetrickému tvaru. Vřele doporučuji. Našemu malému sedl na první vyzkoušení. Žádné zápory jsem nenašla.

• Nezpůsobuje vyrážku
      • Miminko nemá oslintanou pusinku
      • Má jednoduchý vzhled
      • Má poutko na klip

Za nás super dudlík. Můj syn trpí na bolesti bříška. Hodně pláče. Abychom ho uklidnili, nabízeli jsme mu dudlik. Bohužel ale každý po krátkém čase upustil. Když jsem mu nabídla tento dudlíček, byla jsem překvapená. Syn si ho hned oblíbil a tak často ho nepustil. Navíc miminko nemá oslintanou pusinku a vyrážku. Má jednoduchý vzhled a poutko na klip. Za nás super dudlík a všem doporučuji.